Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12.2017

kategorie

B-1-POP-RADIO
› dla dzieci › pozostałe › oferuję › sprzedaż
numer ogłoszenia 3225, data dodania 2017.09.19, odsłon 298, edytuj

Kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzi

cena 45 PLN    / zajęcia trwają 1,5h; wtorki lub środy
opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież, do udziału w kreatywnych warsztatach plastycznych, podczas których młodzi uczestnicy poznają wiele ciekawych technik dekorowania przedmiotów. Tematyka spotkań będzie różnorodna: dzieci nauczą się podstaw decopage, wykonają własne kartki okolicznościowe używając do dekoracji kwiatów z  foarmiranu, magnesy na lodówkę, breloczki, zakładki do książek, zaś zimą bombki i świąteczne girlandy. Mali kursanci dowiedzą się jak za pomocą zwykłych patyczków do uszu, czy też rolek po papierze toaletowym, można stworzyć niezwykłe obrazy, a najprostsze patyczki do lodów okażą się niezwykle przydatne do zaprojektowania niewielkich, lecz fantazyjnych budowli. Na załączonych zdjęciach podanych jest kilka przykładowych prac, które będziemy wykonywać na zajęciach. Kolorystyka tych przedmiotów jest jedynie wzorcowa. Podczas kursu, dzieci będą miały możliwość stworzenia własnej  kompozycji kolorystycznej,  podług indywidualnych zainteresowań i preferencji. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Podczas warsztatów zapewniam wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania prac. Wszystkie produkty użyte podczas zajęć są bezpieczne dla zdrowia i nietoksyczne.

Zajęcia zaplanowane na rok szkolny 2017/2018, rozpoczynają się 19 i  20 września w Szkole Podstawowej im. Lucjana Rudnickiego nr 81 przy ul. Puszczyka 6 w Warszawie. Każde spotkanie trwa 1,5h, w godzinach 17:15 – 18:45,  wtorki lub środy, sala nr 14.
Na zajęcia można  dołączyć w każdym momencie, po wcześniejszym ustaleniu obecności dziecka.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny: 501 074 779 lub mailowo: schiroko@wp.pl. O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń - zapisy już trwają!

Serdecznie zapraszam na oficjalną stronę pracowni, gdzie opisane są szczegóły płatności oraz dokładnie został rozpisany harmonogram zajęć na każdy miesiąc: www.mscraftshop.com.

 

zgłoś do moderacji
zdjęcia do ogłoszenia: 15
dane kontaktowe
Warszawa 02-785
Puszczyka  15 lok. 18
www.mscraftshop.com
wyślij wiadomość e-mail ›