Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
A1-Bazarek-NaDolku-od-03-08-do-03-09-2017

kategorie

B-1-POP-RADIO
numer ogłoszenia 3142, data dodania 2017.08.11, odsłon 73, edytuj

Oliwa z Oliwek Exrta Vergin Frantoi Cutrera

cena 70 PLN    butelka 750 ml
opis ogłoszenia
  • Oliwa z Oliwek Exrta Vergin Frantoi Cutrera

 

  • Najlepsza oliwa z oliwek extra vergin Sklep Hurtownia Dostawa

 

Najlepsza oliwa z oliwek extra virgin - Frantoi Cutrera Primo- jeden z najzdrowszych produktów spożywczych świata, wciąż mało znany i stosowany przez Polaków w codziennej kuchni. To obowiązkowy składnik praktycznie każdego włoskiego dania. Makarony, sałatki, przekąski - absolutnie nić nie może się obejść bez jej niepowtarzalnego smaku o unikalnych właściwościach zdrowotnych. Bogata w jednonienasycone kwasy tłuszczowe od ponad wieku znana jest każdemu Włochowi. Produkt tak wysokiej jakości powinien znaleźć miejsce także w Polskiej, nowoczesnej kuchni, gdzie dominuje mieszanka smaków z różnych zakątków świata.

W ofercie naszego sklepu sycylijska oliwa z oliwek Frantoi Cutrera prawdziwa i unikalna królowa włoskiej kuchni, której półprodukty zbierane są ręcznie i tłoczone na zimno (kwasowość ≤0,5).

Zdobywca złotego medalu podczas New York International Olive Oil competition 2013. Blisko 600 gatunków różnorodnych oliw z każdego zakątku świata. 40 krajów produkujących oliwę i tylko jeden zwycięzca - Primo Frantoi Cutrera. Sam Marco Oreggia w swoim przewodniku (Guida Flos Olei) wskazał jaka jest najlepsza oliwa z oliwek. Tak wybitny krytyk i specjalista od oliwy nie może się mylić. Oliwa z oliwek w sklepie internetowym dostępna w rewelacyjnej cenie. Przekonaj się już dziś. To wspaniała, gęsta i intensywna oliwa, którą się zachwycicie.

 

OLIWA FRANTOI CUTRERA

www.oliwa-z-oliwek.com.pl

tel. 22 240 29 09

 

 

zgłoś do moderacji
zdjęcia do ogłoszenia: 14
mapa dojazdu
dane kontaktowe
WARSZAWA 02-673
KONSTRUKTORSKA 6
tel. 22 240 29 09
kom. 509130018
www.oliwa-z-oliwek.com.pl
wyślij wiadomość e-mail ›